Description
| Greutate | 680 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 10,5 cm |
| Aroma lumânării | Sirius |
| Cantitate ceară | 240 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 5mm grosime |
| Mărime recipient | Medium |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
180.00 lei
Aroma lumânării: Sirius
| Greutate | 680 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 10,5 cm |
| Aroma lumânării | Sirius |
| Cantitate ceară | 240 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 5mm grosime |
| Mărime recipient | Medium |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
Reviews
There are no reviews yet.