Description
| Greutate | 1300 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 10,5 × 10,5 × 17 cm |
| Aroma lumânării | Swish, |
| Cantitate ceară | 500 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 5mm grosime |
| Mărime recipient | Large |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
300.00 lei
Aroma lumânării: Swish
| Greutate | 1300 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 10,5 × 10,5 × 17 cm |
| Aroma lumânării | Swish, |
| Cantitate ceară | 500 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 5mm grosime |
| Mărime recipient | Large |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
Reviews
There are no reviews yet.