Description
| Greutate | 700 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 13,5 cm |
| Aroma lumânării | Alpha, Bartender, Delirium, Demure, Gaia, Kashmir, Lulu, Pianista, Sila, Sirius |
| Cantitate ceară | 230 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 5mm grosime |
| Mărime recipient | Medium |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |




Reviews
There are no reviews yet.