Description
| Greutate | 600 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 9,2 cm |
| Aroma lumânării | Tybalt |
| Cantitate ceară | 300 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 2mm grosime |
| Mărime recipient | Medium |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
175.00 lei
Aroma lumânării: Tybalt
| Greutate | 600 g |
|---|---|
| Dimensiuni | 8 × 8 × 9,2 cm |
| Aroma lumânării | Tybalt |
| Cantitate ceară | 300 ml |
| Materialul recipientului | Sticlă termorezistentă de 2mm grosime |
| Mărime recipient | Medium |
| Număr de fitile | 1 |
| Tip de fitil | Lemn |
| Nume Brand | iNoor ® |
Reviews
There are no reviews yet.